Farsang 2016

tardosiiskola, · Kategória: Programok

Farsang 2016

2016. február 12-én, pénteken délután 16 órától 21 óráig lesz a hagyományos iskolai farsang.

A belépőjegy jelmezeseknek 100 Ft, gyerekeknek 200 Ft és felnőtteknek 400 Ft. Tombolát a helyszínen 100 Ft-ért lehet majd venni.

A jelmezverseny 18 órakor kezdődik.

Mindenkit: iskolásokat és ovisokat, szülőket és nagyszülőket, barátokat és kedves ismerősöket is szeretettel várunk!

A farsangi jelmezverseny eredményei

Ovisok: I. Telefon (Viszkocsil Martin) II. Méhecske (Tóth Flóra) III. Nyuszi (Vad Boglárka) IV. Miniegér (Nagy Júlia)

Csoportos műsor: I. Cowboy-tánc (2. osztály) II. Cowboy-tánc (6. osztály) III. Hófehérke és a törpék (8. osztály)

Különdíj: Indián család (Szalczinger Anna, Péter, Ádám és Hédi Katalin)