Osztályok

1.osztály

  1. Árendás Anna
  2. Árendás Sára Zsejke
  3. Bancsók Noel
  4. Csapucha Vivien
  5. Fülöp Dominik
  6. Hornyák Balázs
  7. Kincses Odett
  8. Radobiczki Emilián
  9. Schruff Marcell
  10. Szalontai Ákos
  11. Tóth Boróka Loretta
  12. Urbán Dominik Ádám
  13. Weiszgerber Levente

Osztályfőnök: Ács Veronika

2. osztály 

  1. Árendás Csenge
  2. Bélik Boglárka
  3. Bóta Vivien
  4. Ekő Laura
  5. Filimon Nimród
  6. Kovács Tiara
  7. Kurcsenka Noel Szabolcs
  8. Molnár Ákos
  9. Molnár Lili
  10. Nagy Dominik
  11. Schmidt Patrik
  12. Szalczinger Ádám
  13. Szénási Lilla
  14. Tóth Kamilla

Osztályfőnök: Csiszár Sára Anna

3. osztály

 

  1. Árendás Áron
  2. Árendás Emma
  3. Bancsók Ferenc
  4. Bancsók Viktória Szimonetta
  5. Bóta Levente László
  6. Csapucha László
  7. Daku Viktória
  8. Harsányi Hanna
  9. Hornyák Mihály
  10. Kőrösi-Bognár Mia Bella
  11. Nagy Katalin Erzsébet
  12. Sike László Péter
  13. Tóth Flóra Zafira
  14. Vad Boglárka
  15. Varga Alexa
  16. Zhorela Jázmin

 

Osztályfőnök: Barkó Zsolt

4. osztály

 

  1. Árendás Patrik
  2. Ekő András Máté
  3. Heidler Ferenc
  4. Nagy Anna
  5. Somogyi Balázs
  6. Stofa Szabolcs
  7. Tóth Barnabás
  8. Tury Csanád

 

Osztályfőnök: Beró Attiláné

5. osztály

 

  1. Bélik Kamilla
  2. Biró Zoé
  3. Gajda Vanessza
  4. Kempf Cintia
  5. Mester Milán
  6. Nagy Júlia Mária
  7. Radis Aristotelis Athanasi
  8. Szalczinger Péter
  9. Szénási Péter
  10. Tóth Nóra Zsófia
  11. Viszkocsil Martin

 

Osztályfőnök: Bergendi Péter

 

6. osztály 

 

  1. Árendás Máté
  2. Budai Attila Benedek
  3. Dancsák Barbara
  4. Ekő Zsanna Elizabet
  5. Heidler Bernadett
  6. Kovács Ákos
  7. Mészáros Renáta
  8. Nagy Benedek
  9. Nagy József
  10. Németh Ábel
  11. Radobiczki Szilárd
  12. Sárközi Benjamin
  13. Sotkovszky Luca Zora
  14. Szalados Botond
  15. Tury Léna
  16. Varga Bernát Mihály
  17. Weiszgerber Péter

Osztályfőnök: Bán István

7. osztály

 

  1. Balogh Rajmond
  2. Fenyvesi Bálint
  3. Kárpáti Richárd
  4. Kiss Dorina
  5. Mészáros Panna
  6. Radobiczki Richárd
  7. Sike Lili
  8. Stofa Kornél
  9. Szalczinger Anna
  10. Tóth Anna Lídia

 

Osztályfőnök: Hédi Katalin

8. osztály

 

  1. Árendás Dániel
  2. Baudentisztl Krisztofer
  3. Baudentisztl Krisztina
  4. Hidasi Liliána
  5. Hornyák Kevin
  6. Kölcsei Zsófia
  7. Ott Nikoletta
  8. Recsák Norbert
  9. Zhorela Csenge Anna

 

Osztályfőnök: Kissné Török Erika