Osztályok

  1. osztály 

1osztály

  1. Árendás Csenge
  2. Bélik Boglárka
  3. Bóta Vivien
  4. Ekő Laura
  5. Filimon Nimród
  6. Kovács Tiara
  7. Molnár Ákos
  8. Molnár Lili
  9. Nagy Dominik
  10. Schmidt Patrik
  11. Szalczinger Ádám
  12. Szénási Lilla
  13. Tóth Kamilla

Osztályfőnök: Csiszár Sára Anna

2. osztály

2o

  1. Árendás Áron
  2. Árendás Emma
  3. Bancsók Ferenc
  4. Bancsók Viktória Szimonetta
  5. Bóta Levente László
  6. Csapucha László
  7. Daku Viktória
  8. Harsányi Hanna
  9. Hornyák Mihály
  10. Kőrösi-Bognár Mia Bella
  11. Nagy Katalin Erzsébet
  12. Sike László Péter
  13. Tóth Flóra Zafira
  14. Vad Boglárka
  15. Varga Alexa
  16. Zhorela Jázmin

Osztályfőnök:   Barkó Zsolt

3. osztály

3o

  1. Árendás Patrik
  2. Csömör Norbert
  3. Ekő András Máté
  4. Hegyesi Diána
  5. Heidler Ferenc
  6. Nagy Anna
  7. Somogyi Balázs
  8. Stofa Szabolcs
  9. Tóth Barnabás
  10. Tury Csanád

Osztályfőnök:    Beró Attiláné

4. osztály

4o

  1. Bélik Kamilla
  2. Biró Zoé
  3. Kempf Cintia
  4. Mester Milán
  5. Nagy Júlia Mária
  6. Radis Aristotelis Athanasi
  7. Szalczinger Péter
  8. Szénási Péter
  9. Tóth Nóra Zsófia
  10. Viszkocsil Martin

 Osztályfőnök: Jakab-Kelemen László

5. osztály

5o

  1. Árendás Máté
  2. Budai Attila Benedek
  3. Dancsák Barbara
  4. Ekő Zsanna Elizabet
  5. Hegyesi Lajos Dániel
  6. Heidler Bernadett
  7. Kovács Ákos
  8. Mészáros Renáta
  9. Nagy Benedek
  10. Nagy József
  11. Németh Ábel
  12. Radobiczki Szilárd
  13. Sárközi Benjamin
  14. Sotkovszky Luca Zora
  15. Szalados Botond
  16. Tury Léna
  17. Varga Bernát Mihály

Osztályfőnök:    Bán István

6. osztály

6o

  1. Balogh Rajmond
  2. Fenyvesi Bálint
  3. Horváth Róbert
  4. Kárpáti Richárd
  5. Kiss Dorina
  6. Mészáros Panna
  7. Radobiczki Richárd
  8. Sike Lili
  9. Stofa Kornél
  10. Szabó Levente
  11. Szalczinger Anna
  12. Tóth Anna Lídia

Osztályfőnök:   Hédi Katalin

7. osztály

7o

  1. Árendás Dániel
  2. Baudentisztl Krisztofer
  3. Baudentisztl Krisztina
  4. Hidasi Liliána
  5. Hornyák Kevin
  6. Kölcsei Zsófia
  7. Ott Nikoletta
  8. Recsák Norbert
  9. Zhorela Csenge Anna

Osztályfőnök:   Kissné Török Erika